Tydzień Na Miasteczku


Duszpasterstwo Akademickie Księży Misjonarzy „Na Miasteczku” to ludzie, którzy oprócz studiowania i „studiowania” odnajdują czas na spotkanie: z Bogiem, z drugim człowiekiem, z samym sobą. Często z ciekawości weszli do ceglanego kościoła na Misjonarskiej i zostali na dłużej, bo spotkali wspólnotę, jedną z pięciu. Oto one:

  • Ruch Światło-Życie

Nazywany też Oazą. To tu możesz zaczerpnąć duchowej wody, gdy wokół świat staje się pustynią. Dbają o kształtowanie wiary, by była żywai gorąca. Spotykają się w małych grupach, by nikt w swych dążeniach nie został sam.
spotkanie: środa 21:00

  • Góra Oliwna

Uwielbienie Boga, ciekawe konferencje, zgłębianie Pisma Świętego – tak w skrócie można opisać tę wspólnotę. A jeśli ciągle pytasz: czy jest w życiu coś więcej? to przyjdź na organizowany przez nich Kurs Alpha (na odwrocie znajdziesz szczegóły).
spotkanie: środa 19:00

  • Odnowa w Duchu Świętym Nazaret

Choć nie są meteorologami to znają się na wietrze, a dokładniej: są specjalistami od powiewu Ducha Świętego. Czerpią od Niego to co najlepsze: radość, miłość, pokój, cierpliwość, dobroć… i dzielą się tym z innymi.
uwielbienie: wtorek 21:00
spotkanie: czwartek 20:00

  • Lektorzy

To oni zajmują w kościele najlepsze stołki, znają się na przepisach liturgicznych, dbają o oprawę Mszy Świętej i wiedzą, że za mundurem panny sznurem. Tylko dla prawdziwych mężczyzn!
20 minut przed Mszą Świętą

  • Schola

Nie straszne im rozbiegane po pięciolinii czarne kropki, wysokie tonacje i sekundy wielkie. I choć członków scholi jest bardzo dużo, to podczas Mszy Świętej zawsze śpiewają jednym głosem – by chwalić Boga!
próby: poniedziałek – piątek 19:00, niedziela 18:30

„Dwudziestki”

Czyli Msze Święte z kazaniem do nas – studentów; z prężną „obstawą” lektorów i (nie da się ukryć) pięknym śpiewem scholi.
niedziela – piątek 20:00