Słowo Duszpasterza

Moi Kochani!

Wykorzystujmy ten obecny czas (swoistych rekolekcji) na pogłębienie naszej relacji z Panem Jezusem i umacnianie wiary innych ludzi. Zachęcam do codziennej  lektury Bożego Słowa, słuchania różnych rekolekcji, konferencji  online, do gorliwej modlitwy, adoracji.
Nasz kościół jest otwarty od godz. 6.00 do 21.00. Eucharystie odprawiamy według stałego harmonogramu, każda dla maksymalnie 50 osób. Codziennie od godz. 12.00 do 21.00 będzie w kaplicy pojednania możliwość spowiedzi świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele. Codziennie o godz. 18.00 będziemy modlić się w kościele różańcem.

Macie teraz dużo wolnego czasu z powodu odwołanych zajęć, choć wiem, że niektóre uczelnie prowadzą zajęcia online.  Jeśli ktoś jest w Krakowie może włączyć się w inicjatywę robienia zakupów dla osób starszych, które muszą pozostawać w domu. Trzeba wtedy zgłosić się do Projektu a Paulo.

Bardzo dziękuję za wszelkie oddolne inicjatywy spotkań, rozważań, konferencji online. Informujmy się nawzajem o takich możliwościach, żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać.

Pozdrawiam Was serdecznie, ogarniam modlitwą i błogosławię…

ks. Andrzej Telus CM