Rekolekcje „Na dobry początek” – zdjęcia

Tradycyjnie już rozpoczynamy nowy rok akademicki i nowy rok w Duszpasterstwie Akademickim rekolekcjami na Dobry Początek właśnie. Słowem, które nam szczególnie towarzyszyło w tym czasie, był fragment z Ewangelii wg. św. Marka „Jezus spojrzał na niego z miłością …”.

Otwieraliśmy nasze serca i umysły na spojrzenie Miłości w Słowie Bożym, w Eucharystii i we wspólnocie. Homilie kierowali do nas w tych dniach nasi duszpasterze akademiccy –  ks. Andrzej Telus CM, ks. Piotr Klimczak CM oraz ks. Konrad Jaworecki CM. 

Były też momenty, w których mogliśmy się lepiej poznać: w Niedzielę miała miejsce prezentacja wspólnot naszego Duszpasterstwa, a w środę po zakończonych rekolekcjach cieszyliśmy się swoją obecnością podczas wspólnej Agapy. Mnóstwo radości i rozmów wypłynęło z tego spotkania, to był naprawdę dobry czas.

Chcemy zawierzyć nasze Duszpasterstwo, duszpasterzy i studentów Duchowi Świętemu. Już teraz dziękujemy Bogu za wszelkie owoce tych rekolekcji oraz za okazję do spotkania z drugim człowiekiem. Polecamy też opiece Maryi wszelkie dzieła, które będziemy podejmować jako DA „Na Miasteczku”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!