Oaza w czasach koronawirusa

Z racji wprowadzenia czerwonej strefy w Krakowie,  funkcjonowanie całego duszpasterstwa  zostało mocno ograniczone.  W zgromadzeniach może wziąć udział maksymalnie 10 osób, dlatego przedstawiamy rozwiązanie Oazy na ten czas, które przekazała Liderka Katarzyna Czupryk.

Środowe spotkania wspólnoty musza odbywać się w nieco innej formie, dlatego zmienione zostaje ich miejsce. Teraz będą one odbywać się tylko w Kościele. Tam będziemy mieć możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu oraz wysłuchania konferencji.

Na spotkanie w kościele 21 października br. zapraszamy tylko osoby, które chcą dołączyć do wspólnoty i nie zostały jeszcze przydzielone do małej grupy. Osoby te poznają wtedy swoich animatorów i ustalą terminy spotkań w grupach.

Natomiast osoby, które są po formacji z tamtego roku i w tym roku chcą ją kontynuować, prosimy o kontakt z animatorem swojej grupy. 

Sytuacja jest dynamiczna, nie wiemy jak kwestie spotkań będą wyglądały w najbliższych tygodniach. Dlatego zachęcamy do śledzenia fanpage’a Duszpasterstwa oraz grupy Oazy na Facebooku. 

Bardzo prosimy o modlitwę za wszystkie wspólnoty naszego Duszpasterstwa. Wszelkie pytania można kierować do Liderki Katarzyny poprzez formularz kontaktowy w zakładce „Wspólnoty” lub bezpośrednio na Facebooku.