Kosmiczny minigolf

Wszyscy studenci Na Miasteczku wiedzą, że oprócz formacji ważna jest też integracja. Ale czy można spędzać ciekawie czas inaczej niż tańcząc belgijkę czy grając w planszówki? Można!

Pierwsze powakacyjne spotkania wspólnot już ruszyły, dlatego też przyszedł czas, żeby lepiej się poznać. Uczestnicy Oazy postanowili zintegrować się i spróbować swoich sił w grze w… minigolfa! W Cosmic Golf Pub na ul. św. Agnieszki każdy gracz dostał kije i piłeczki oraz dostęp do dziewięciu torów golfowych. Podzieleni na mniejsze grupy oazowicze rywalizowali ze sobą, próbując trafić piłką do dołka. Dodatkową atrakcję stanowił wystrój pomieszczenia – jedynym źródłem światła były pokryte farbą luminescencyjną tory golfowe oraz ściany z kosmicznymi malowidłami świecącymi w ultrafiolecie. Ubrani na biało gracze też świecili w ciemności! Ci, którym znudziło się trafianie do dołków, mogli zmierzyć się z klockami Jenga – również pokrytymi świecącą farbą.

kosmiczny minigolf

Oazowicze jednogłośnie stwierdzają: wspólna gra i zabawa bardzo łączą ludzi; trzeba częściej organizować wspólne wyjścia, żeby choć na chwile oderwać się od nauki i pracy. To na pewno nie ostatnia integracja wspólnoty. Gdzie udadzą się następnym razem? To na razie pozostaje tajemnicą.

kosmiczny minigolf

Jeśli chcesz dołączyć do wspólnoty Oazy Na Miasteczku, zapraszamy na spotkania formacyjne w środy po Dwudziestce (około godz. 21:00) do Kawiarenki na Poddaszu w budynku duszpasterstwa.

Kamil Habrat
Anna Kamińska