Rekolekcje adwentowe „Pielgrzymi nieskończoności”


Nasze życie nie jest błąkaniem się po świecie bez celu, lecz jest wędrówką – pielgrzymką w ściśle określonym kierunku –  w kierunku Boga. Wiele osób jeszcze nie weszło na tą drogę, wielu z nas gdzieś się zagubiło i potrzebuje pomocy, niektórzy pełni nadziei idą do wyznaczonego celu, doświadczając niemałych trudności. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja ścieżka życia – pragniemy zaprosić Cię na rekolekcje adwentowe „Pielgrzymi nieskończoności”, które odbędą się w naszej parafii w dniach 30 XI – 3 XII.

Rekolekcje to czas zatrzymania się nad sobą, nad swoją postawą i zachowaniem. To czas wielkiego działania Boga. Będzie On przechodził pośród nas i zatrzyma się koło każdego, kto z wiarą przyjdzie prosić Go o nowe życie. Jak sam powiedział Jezus „Ja wiem skąd przyszedłem i dokąd idę” (J 8,14), dlatego ON zna drogę, która prowadzi do szczęścia oraz odnalezienia pełnego sensu naszego istnienia. Dlatego tylko ON może nas tą drogą poprowadzić.

Poniższy plakat zawiera informacje dla studentów (zaczynamy codziennie o 20:00), rekolekcje są jednak dla całej parafii, dlatego każdy może wziąć w nich udział:

niedziela – rozpoczęcie na wszystkich Mszach Świętych
pn-śr – Msze Święte o 7:00, 9:00, 15:00, 18:30, 20:00

Zapraszamy!
plakat.png